Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Teorija informacija i komunikacija


10
ЈУН
2018

Broj bodova

Р.Б.Презиме и имеБр. индRPTKOLUkupno
1Абидини Абидин IT 75/17 20 251257
2Андрејић МиаSI 34/1720 2160101
3Бабић БојанSI 12/1710 204878
4Бајин Денис IT 65/17 15 62142
5Бановић ДраганаPT 10/1720103360123
6Белић МиљанаSI 21/1715 215995
7Бенгин ВеселинSI 8/1720 134780
8Берта Каролина IT 14/17 15p153767
9Бобинац Никола IT 59/17 10  212
10Бокшан АлександарPT 2/17   4444
11Бубало Марко IT 66/17 5  510
12Војновић Александра IT 29/17 20103260122
13Вујовић Александар IT 22/17 15  318
14Вукеља РадмилаSI 3/171010204585
15Гаврић Давид IT 62/17 2010155499
16Грајић Дарко IT 11/17 15  2843
17Гргур Стефан IT 49/17    44
18Грковић Горан IT 9/17 15 263475
19Грња Иван IT 26/17    66
20Грчић ФилипSI 37/1720 143468
21Додиг НиколаSI 25/1715 144574
22Дупор Јована IT 10/17   255984
23Ђорђевић Петар IT 30/17 15 204782
24Етвеш Норберт IT 36/17 20 204888
25Живојиновић Алекса IT 57/17    33
26Зец Неда IT 23/17    44
27Зиројевић Стефан IT 74/17 20  2646
28Зубер ИгорSI 11/1720 2558103
29Јандрић Сара IT 54/17 15103053108
30Јевремов Дејан IT 1/17 2010293493
31Јовановић Слађан IT 61/17 15п23 38
32Капуши Никола IT 48/17 15 105277
33Киш Катарина IT 24/17 20p224587
34Кнежевић Маша IT 2/17 1510214894
35Кованов Александар IT 64/17   154257
36Кочиш Роберт IT 37/17 20 83967
37Крстић Немања IT 21/17 10 224274
38Кулић Ксенија IT 56/17 20 20 40
39Лукетић Никола IT 34/17 10 182553
40Мадарас Марко IT 72/17 10 224476
41Мађарев Живан IT 68/17 20 32447
42Мамлић Ања IT 69/17 20p2958107
43Марави АдамSI 36/1720 145690
44Марковић Алекса IT 33/17 15   15
45Марковић Дамјан IT 45/17  10 1222
46Мартиновић Борис IT 71/17 20 293988
47Матковић МиланаPT 5/1720 243276
48Мијатов Игор IT 46/17   12214
49Милин Милица IT 3/17 20p74976
50Милованов АлексаSI 24/1720 215293
51Милутиновић ЛараSI 29/1720 3151102
52Момчиловић ЛазарSI 21/175 43342
53Мрђен Мауро IT 42/17 2010203787
54Мрђен Симо IT 41/17 20102353106
55Наић Никола IT 28/17 15  2035
56Недић МиланSI 2/1720 215495
57Непергаћа Марија IT 18/17 20102051101
58Њагрић Милош IT 16/17 10   10
59Обрадовић Доситеј IT 60/17 15  2338
60Обрадовић НемањаSI 14/1720101853101
61Окука СоњаSI 13/1715 2758100
62Олујић Ђорђе IT 40/17 15 7426
63Орашанин Зорана IT 38/17 15 223572
64Пердух Драгана IT 19/17 15 273981
65Перкучин Борис IT 20/17 20 233578
66Петровић МилошSI 39/1715 34866
67Прокин ДавидSI 17/1715  3348
68Радивојевић Милош IT 31/17 10  1929
69Радић Миљана IT 70/17 20 255196
70Радовић Александра IT 12/17 20 234285
71Ристић Предраг IT 51/17 10 201848
72Риц Стефан IT 73/17 15  621
73Сабо Роберт IT 58/17 15  318
74Сараволац Никола IT 44/17 10 16935
75Свиларов НемањаSI 28/1710   10
76Симић Растко IT 5/17 15p212359
77Скокин Владимир IT 39/17 15 152151
78Совиљ ИванаSI 10/1720  6080
79Спасојевић АнаPT 7/1720p82452
80Станков Никола IT 35/17 20 203777
81Стевановић Душан IT 25/17 101063864
82Стефановић ДанијелаPT 8/1710 20333
83Стојанов МаркоSI 19/1720 174885
84Стојановић Вукашин IT 53/17 15  3247
85Стојановић Немања IT 4/17 20 3054104
86Танасковић Никола IT 6/17 10  2030
87Тодоровић Лазар SI 4/1715 134169
88Тодоровић Марија IT 55/17 15 285295
89Торњански ИванаSI 5/1710 145781
90Трифуњагић Вељко IT 52/17 15 6324
91Ћећез Милош IT 27/17 10 214475
92Ћосић НиколаPT 6/1720п 1232
93Ћурчин Алекса IT 50/17 10   10
94Фаи Теодора IT 8/17 15 214682
95Филиповић ЈеленаSI 21/17  12 12
96Француски Слободан IT 47/17 5   5
97Хаџић Александар IT 15/17 157182767
98Хорват Невена IT 7/17 15 212965
99Цакић АлексаSI 23/1710 183159
100Швертецки Давид IT 63/17 15  1530
101Шевић Сања PT 3/1720102057107
102Шојић БогољубSI 31/1715 184881
        
 Webiz5     
 Otvorena vrata5     
 Levi 910     
28
МАЈ
2018

Kolokvijum - teorijski deo

Колоквијум из теоријског дела одржаће се 29.5.2018. са почетком у 9.30 часова.

27
МАЈ
2018

Drugi kolokvijum- termin održavanja

IT grupa 2. - Drugi kolokvijum ce se održati u ponedeljak 27.05.2018.  U učionici 41 sa početkom od 16h. 

IT grupa 1. , SI, PT - Drugi kolokvijum ce se održati u sredu 30.05.2018.  U učionici 41 sa početkom od 16:45 po grupama. 

01
МАЈ
2018

Prvi kolokvijum-termin odrzavanja

Prvi kolokvijum ce se održati u petak 04.05.2018.  U amfiteatru sa pocetkom u 16:15. 

14
ЈУЛ
2017

Rezultati ispita - jul 2017.

Prezime i imeOcena
Stojić Milorad8

 

 

17
ЈУН
2017

Упис оцена и испит из предмета Теорија информација и комуникацијa

Упис оцена и писмени део испита из предмета Теорија информација и комуникацијa одржаће се у среду, 21.6. у 14h.

05
ЈУН
2017

Dodatni kolikvijum

Dodatni kolokvijum(i) će se održati u petak 9.6.2017. godine u AMF, sa početkom u 8h.

Ass. Erika Eleven

31
МАЈ
2017

Rezultati kolokvijuma - usmeni deo

Prezime i ime

Bodovi

Gavrić Milan

8

Majkić Nikola

4

Božić Mirko

2

04
МАЈ
2017

II KOLOKVIJUM

II Kolokvijum će se održati u petak 5.5.2017. sa početkom u 16h u amfiteatru fakulteta.

mr Erika Eleven

28
ЈУН
2016

Obaveštenje o promeni termiuna ispita

Ispit (pismeni deo) koji je kalendarom predviđen za 29.6.2016. od 9h, pomera se na 15h zbog održavanja prijemnog ispita.

Usmeni deo ispita će se održati u petak 1.7.2016. kao što je već ranije dogovoreno sa profesoricom Dijanom Karuović.

14
ЈУН
2016

Predlog ocena

Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se 01.07.2016. u 9 časova.

07
ЈУН
2016

Popravak II kolokvijuma

Popravak II kolokvijuma (Excel) je moguć u sredu 8.6.2016 od 9h. Na licu mesta ćemo videti u kojoj računarskoj laboratoriji.

07
ЈУН
2016

Popravak II kolokvijuma

Popravak II kolokvijuma je moguć u sredu 8.6.2016 od 9h. Na licu mesta ćemo videti u kojoj računarskoj laboratoriji.

26
МАЈ
2016

OTKAZUJEM II KOLOKVIJUM

II Kolokvijum za II grupu obrazovnog profila IT koji je trebao da se održi u petak 27.5.2016. sa početkom u 8h se pomera za sredu 1.6.2016. ili petak 3.6.2016. sa početkom od 8h (kako kome odgovara zbog vežbi iz drugih predmeta).

Popravak I kolokvijum održaće se u utorak sa početkom od 9:30 u AMF fakulteta. Molim studente da mi se jave ukoliko žele da rade kolokvijum.

21
МАР
2016

I KOLOKVIJUM

I Kolokvijum će se održati u utorak 22.3.2016. u AMF fakulteta sa početkom u 9:30h

17
СЕП
2015

Preliminarne ocene

R.B.

Prezime i ime

Ocena

 

Bavarčić Miodrag

9

 

Bečejski Aleksandar

7

 

Božić Srđan

8

 

Branisavljević Nebojša

7

 

Bunijevac Ivana

10

 

Čobanov Ivana

10

 

Crvenković Milana

8

 

Cvetić Sandra

10

 

Dobrilović Saša

7

 

Đurić Strahinja

6

 

Hrćan Jan

8

 

Jovanović Marko

9

 

Jovanović Zorana

9

 

Jović Draginja

8

 

Kerkez Marko

8

 

Korićanac Igor

7

 

Kovač Marko

8

 

Kovačević Nataša

8

 

Ljubisavljević Marko

8

 

Mandić Nikola

6

 

Marin Nemanja

10

 

Mijailović Sanja

6

 

Narančić Nikola

9

 

Ninić Radovan

9

 

Pašić Milica

6

 

Paskaš Boris

6

 

Pavković Marko

8

 

Radivojević Željko

6

 

Radovančev Katarina

7

 

Ristić Stefan

8

 

Šerfeze Nemanja

7

 

Simić Jelena

7

 

Sivčev Boris

6

 

Terkelj David

6

 

Tolmač Goran

8

 

Vecštejn Igor

8

 

Višković Nenad

10

 

Zrnić Aleksandar

9