Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Tehnološki procesi krojenja odeće


05
МАЈ
2014

Rezultati ispita

Miletić Dragana 9 (90 bodova)

Aleksić Biljana 9 (86 bodova)

31
ЈАН
2013

Obaveštenje

Ispit iz predmeta Tehnološki procesi krojenja odeće, biće održan 01.02.2013. godine.

12
ЈУН
2013

Rezultati pismenog dela ispita, održanog 07.06.2013.

 

Ime I prezime

Broj indeksa

ocena

1.

Bibin Dunja

35/10-04

10

2.

Martinović Katarina

28/10-04

9

3.

Skenderović Jelena

18/10-04

8

4.

Popov Sonja

26/10-04

6

5.

Lončarski Divna

30/10-04

6

27
ЈАН
2013

Rezultati drugog kolokvijuma

1.

Jasminka Korać

13/10-04

10

2.

Danka Joksimović

 

10

3.

Marijana Milićević

36/12

10

4.

Milica Šendeković

2/10-04

10

5.

Martina Novak

10/10-04

10

6.

Olja Obradović

1/10-04

9

7.

Dejana Samrdžić

25/10-04

9

8.

Marija Zindović

16/10-04

9

9.

Timea Gerštmajer

12/10-04

9

10.

Marijana Sapun

4/10-04

9

11.

Marija Arsić

39/12

9

12.

Nataša Miler

27/10-04

9

13.

Slavica Plazinčić

3/10-04

8

14.

Nataša Todorović

35/12

8

15.

Jovana Kočević

21/10-04

8

16.

Marica Radman

19/10-04

7

17.

Neda Popov

34/12

6

18.

Goran Vasković

9/10-04

5

19.

Jelena Višnjić

36/10-04

5

20.

Aleksandra Jurišin

11/10-04

5

19
ЈАН
2013

Rezultati ponovljenog prvog kolokvijuma

1.

Samrdžić Dejana

25/10-04

9

2.

Gerstmajer Timea

12/10-04

8

3.

Gajinov Danijela

20/10-04

7

4.

Živković Marija

16/10-04

7

5.

Obradović olja

1/10-04

7

6.

Popv neda

34/12

7

7.

Miler Nataša

27/10-04

7

8.

Kočević Jovana

21/10-04

6

9.

Kranjčević Nina

14/10-04

6

10.

Plazinić Smiljana

 

6

11.

Radman Marica

19/10-04

6

12.

Bibin Dunja

35/10-04

5

13.

Čudić Jelena

7/10-04

5

14.

Butorac Martina

6/10-04

5

15.

Jančić Anželika

22/10-04

5

16.

Pjevčević Dijana

24/10-04

5

17.

Trajkovska Ivana

38/10-04

5

05
ЈАН
2013

Rezultati provg kolokvijuma

1.

Мартина Новак

10/10-04

10

2.

Милица Шендековић

2/10-04

10

3.

Маријана Сапун

4/10-04

10

4.

Данка Јоксимовић

17/10-04

10

5.

Александра Јуришин

11/10-04

10

6.

Наталија Тодоровић

35/12

9

7.

Марија Арсић

39/12

9

8.

Јасминка Кораћ

13/10-04

8

9.

Марија Милићевић

63/12

8

10.

Јелена Вишњић

36/10-04

7

11.

Горан Васковић

9/10-04

6

12.

Ивана Трајковска

38/10-04

5

13.

Драгана Матић

37/12

5

Поправни први колоквијум ће бити одржан 16.01. 2013. у термину вежби. Други колоквијум ће бити одржан 23.01.2013. године.