Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarske mreže


29
ЈУН
2020

Rezultati za školsku 2019/20

Rezultati kolokvijuma održanog 18.06.2020. 

NAPOMENA: Napravljeno je nekoliko ispravki - svi oni koji nemaju bodove sa vežbi ne mogu da polože u ovom roku.

U tabeli su date predložene ocene koje će biti upisane u ispitne prijave.

Svi bodovi ostaju do kraja školske godine - u svakom ispitnom roku se može polagati onaj deo koji želite (ukoliko niste zadovoljni brojem bodova ili ih namte)

Ukoliko ima primedbi, pitanja, ukoliko se želi izvršiti uvid u rad ili se ne želi upisati ocena obratiti se predmetnom profesoru u ponedeljak u terminu od 10:00-14:00h ili utorak 11:00-13:00h.

Kontakt e-mailom izbegavati, zbog velikog broja studenata i nemogućnosti da se odgovori na sve mailove.

Ukoliko ste sprečeni da se pojavite u navedenim terminima, obratiti se predmetnom profesoru na telefon 062 801 97 60, ali samo u navedeim terminima.

РБИндексПрезиме и имеАкт.ПН 1ПН2КолУсмУкуОцена
1IT 01/18Еркић Ђорђе10    10 
2IT 02/18Добриловић Горан1086266566
3IT 03/18Чоловић Данило101071729738
4IT 04/18Брил Бранислав10    10 
5IT 05/18Савић Тодор100 31145
6IT 06/18Тодоровић Игор1001 5165
7IT 07/18Синђелић Александар10    10 
8IT 10/18Радишић Никола100 0 10 
9IT 11/18Ковачевић Кристина100 1822505
10IT 12/18Најданов Иван10    10 
11IT 13/16Радовић Видоје10    10 
12IT 13/18Радосав Филип11302720617
13IT 14/18Амижић Вук1153257516
14IT 15/18Шељмеши Далибор106202322819
15IT 16/18Царан Андреа102 15 27 
16IT 17/18Тодоровић Кристијан100 3030705
17IT 18/16Ковачев Дарио10559 295
18IT 18/18Решковић Мирослав100 0 10 
19IT 19/18Јовановић Милош10    10 
20IT 20/17Перкучин Борис10    10 
21IT 20/18Ристић Милош10    10 
22IT 21/18Боровина Јована10672823748
23IT 23/18Мишић Урош10    10 
24IT 24/18Левнаић Срђан10    10 
25IT 26/18Гргин Милан100 281395
26IT 27/18Матић Алекса100 180285
27IT 28/18Петрушић Марко10    10 
28IT 29/18Михајловић Лазар101 14 25 
29IT 30/18Јоксимовић Никола104 2020546
30IT 32/18Ђиновић Катарина100 00105
31IT 33/17Марковић Алекса100 2 12 
32IT 34/17Лукетић Никола10    10 
33IT 34/18Живанов Стефан10    10 
34IT 35/18Тошић Никола100 110215
35IT 36/18Радојчин Милана100 100205
36IT 37/18Николић Немања1091930249210
37IT 38/18Лазендић Страхиња100 011215
38IT 41/18Ставрић Александра10    10 
39IT 43/18Лазаревић Стефан10    10 
40IT 44/18Ћопков Ивана10582629788
41IT 45/17Марковић Дамјан100 167335
42IT 45/18Лукић Филип10    10 
43IT 46/18Вагић Бојан10  1821495
44IT 48/18Савков Иван1031203375
45IT 49/18Мирић Дуња10    10 
46IT 50/18Драксин Давид-Ђорђе100 208385
47IT 51/18Каначки Зорана100 14 24 
48IT 52/18Петровић Божица107102423748
49IT 54/18Аћимовић Стефан100 1810385
50IT 55/18Попов Марко10  81195
51IT 56/18Калочан Дивна10  105255
52IT 57/18Вељко Јован100 2024545
53IT 58/18Срдић Драган100 245395
54IT 59/18Зиројевић Миломир10    10 
55IT 60/18Курунци Наталија10    10 
56IT 61/17Јовановић Слађан10    10 
57IT 61/18Кнежић Стефан10121011345
58IT 63/18Цвејић Немања10    10 
59IT 65/18Ристић Виктор100 922415
60IT 66/18Кривокућа Горан10    10 
61IT 67/17Видаковић Урош10    10 
62IT 67/18Племић Милош10    10 
63IT 69/18Беседеш Иван10    10 
64IT 73/18Билбија Наташа10    10 
65IT 75/18Секошан Себастијан10    10 
66IT 77/18Гојић Дејан100 11 21 
67IT 77/19Лацковић Никола1010172027849
68IT 80/18Бицок Леонтина109203 425
69IT 53/18Милутиновић Стефан10    10 
70PT 10/15Цонић Никола10    10 
71PT 2/17Бокшан Александар103648315
72PT 3/17Шевић Сања10471527637
73PT 4/17Бабић Јелена100 3 13 
74PT 5/17Матковић Милана10  140245
75PT 6/17Ћосић Никола1038181405
76PT 7/17Спасојевић Ана1080200385
77PT 8/17Стефановић Данијела100007175
78PT 10/17Бановић Драгана1110030 51ND
79MPT 13/19Bogić Svetlana1081024 52ND
80MBI 4/19Majkić Milica100 21 31 
81PT 2/15Adriana Đurić100 15 25 
82MT 1/18Радивојац Игор100 106265
83MT 2/18Момчилов Јована100 158335
84MT 3/18Стојановић Марко100 1814425
85MT 4/18Милојевић Тамара100 1830585
86MT 6/18Секулић Душан10  2115465
87MT 7/18Лазић Срђан100 2124555
88MT 8/18Којић Ивана100 91205
89MT 9/18Лакатуш Никола110 1624515
90MT 10/18Дизија Никола109102510647
91MT 11/18Јаковљевић Милован10    10 
92MT 13/18Вељковић Дејан107152726859
93MT 15/18Мунћан Виктор10    10 
94MT 18/19Томашевић Милан10    10 

Rezultati kolokvijuma održanog 05.06.2020. 

Ukoliko ima primedbi obratiti se predmetnom profesoru na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs

РБДосијеПрезиме и имеПН 1КолУку
1IT 01/18Еркић Ђорђе  0
2IT 02/18Добриловић Горан01010
3IT 03/18Чоловић Данило101727
4IT 04/18Брил Бранислав  0
5IT 05/18Савић Тодор033
6IT 06/18Тодоровић Игор  0
7IT 07/18Синђелић Александар  0
8IT 10/18Радишић Никола000
9IT 11/18Ковачевић Кристина01212
10IT 12/18Најданов Иван  0
11IT 13/16Радовић Видоје  0
12IT 13/18Радосав Филип02727
13IT 14/18Амижић Вук52530
14IT 15/18Шељмеши Далибор62329
15IT 16/18Царан Андреа21517
16IT 17/18Тодоровић Кристијан03030
17IT 18/16Ковачев Дарио099
18IT 18/18Решковић Мирослав000
19IT 19/18Јовановић Милош  0
20IT 20/17Перкучин Борис  0
21IT 20/18Ристић Милош  0
22IT 21/18Боровина Јована62834
23IT 23/18Мишић Урош  0
24IT 24/18Левнаић Срђан  0
25IT 26/18Гргин Милан02828
26IT 27/18Матић Алекса01818
27IT 28/18Петрушић Марко  0
28IT 29/18Михајловић Лазар11415
29IT 30/18Јоксимовић Никола099
30IT 32/18Ђиновић Катарина000
31IT 33/17Марковић Алекса022
32IT 34/17Лукетић Никола  0
33IT 34/18Живанов Стефан  0
34IT 35/18Тошић Никола01111
35IT 36/18Радојчин Милана01010
36IT 37/18Николић Немања93039
37IT 38/18Лазендић Страхиња000
38IT 41/18Ставрић Александра  0
39IT 43/18Лазаревић Стефан  0
40IT 44/18Ћопков Ивана02626
41IT 45/17Марковић Дамјан01616
42IT 45/18Лукић Филип  0
43IT 46/18Вагић Бојан01818
44IT 48/18Савков Иван02020
45IT 49/18Мирић Дуња  0
46IT 50/18Драксин Давид-Ђорђе02020
47IT 51/18Каначки Зорана01414
48IT 52/18Петровић Божица72431
49IT 54/18Аћимовић Стефан01818
50IT 55/18Попов Марко  0
51IT 56/18Калочан Дивна  0
52IT 57/18Вељко Јован02020
53IT 58/18Срдић Драган02424
54IT 59/18Зиројевић Миломир  0
55IT 60/18Курунци Наталија  0
56IT 61/17Јовановић Слађан  0
57IT 61/18Кнежић Стефан055
58IT 63/18Цвејић Немања  0
59IT 65/18Ристић Виктор099
60IT 66/18Кривокућа Горан  0
61IT 67/17Видаковић Урош  0
62IT 67/18Племић Милош  0
63IT 69/18Беседеш Иван  0
64IT 73/18Билбија Наташа  0
65IT 75/18Секошан Себастијан  0
66IT 77/18Гојић Дејан01111
67IT 77/19Лацковић Никола102030
68IT 80/18Бицок Леонтина639
69IT 53/18Милутиновић Стефан  0
70PT 10/15Цонић Никола  0
71PT 2/17Бокшан Александар101
72PT 3/17Шевић Сања01515
73PT 4/17Бабић Јелена033
74PT 5/17Матковић Милана  0
75PT 6/17Ћосић Никола01818
76PT 7/17Спасојевић Ана066
77PT 8/17Стефановић Данијела000
78PT 10/17Бановић Драгана103040
79MPT 13/19Bogić Svetlana8412
80MBI 4/19Majkić Milica02121
81PT 2/15Adriana Đurić01515
82MT 1/18Радивојац Игор01010
83MT 2/18Момчилов Јована01515
84MT 3/18Стојановић Марко01818
85MT 4/18Милојевић Тамара01818
86MT 6/18Секулић Душан  0
87MT 7/18Лазић Срђан02121
88MT 8/18Којић Ивана099
89MT 9/18Лакатуш Никола01616
90MT 10/18Дизија Никола  0
91MT 11/18Јаковљевић Милован  0
92MT 13/18Вељковић Дејан01717
93MT 15/18Мунћан Виктор  0
94MT 18/19Томашевић Милан  0

Rezultati ispita održanog 06.02.2020. 

Ukoliko ima primedbi i ukoliko neko ne želi da mu se upiše ocena može se javiti na mail dalibor.dobrilovic@tfzr.rs do srede (13.02.2020.) do 18:00h.

РБИндексПрезиме и ИмеПН1ПН 2ПНУАКПУИУкупноОцена
1IT 94/15Александра Илић10203051315637
2MT 10/17Едвин Фазекаш102030725309210
3MPT 10/18Милица Јовановић  071415365
4MPT 29/18Милена Бешић10203051418677