Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarske mreže


06
ОКТ
2017

Rezultati za školsku 2016/17

Konačni rezultati ispita 06.10.2017. 

 

RBIndeksPrezime i imeKV1KV2KP1KP2AKUkupnoOcena
1IT 14/15Aksentijević Antonela91510187596
2IT 37/15Tomić Nemanja0024301556
3MBI 24/16Rakić Aleksandra0202708556
4IT 58/15Radić Dušan10025222596
5IT 72/15Rakić Bojan0027160435
6MT 15/14Trkulja Danijel0021140355
7IT 31/14Nikolić Marina10109242556

Konačni rezultati ispita 29.09.2017. 

Eventualne greške prijaviti na mail ddobrilo@tfzr.rs najkasnije do ponedeljka 02.10.2017. do 23:00h.

RBIndeksPrezime i imeKV1KV2KP1KP2AKUkupnoOcena
1IT 14/15Aksentijević Antonela90100726ND
2IT 22/15Drakulić Dimitrije101523100586
3IT 27/15Kerkez Dragan01520182556
4IT 29/15Mihajlov Nenad10 23284657
5IT 36/15Ćibarić Marko00970165
6IT 37/15Tomić Nemanja000000ND
7IT 46/15Kukin Marko101527249859
8IT 47/15Svirčev Boris151518134657
9IT 48/15Caran Aleksandar005016ND
10IT 53/15Kratohvil Mario5526145556
11IT 64/15Kiralj Tara81526289869
12IT 71/15Kalanj Nikola10024183556
13IT 74/15Krudulj Marko11524114556
14IT 75/15Bežanović Nebojša8530267768
15MT 7/14Nadoba Dejan76201826778
16MT 14/14Vico Vukašin65102525717
17PT 2/14Branisavljević Nebojša7019246566
18PT 4/14Bavarčić Miodrag009162275
19PT 6/14Merća Jovan71516293310010
20PT 7/14Radović Anja320201410677
21MBI 23/16Jokšić Žarko02020105556
22MBI 24/16Rakić Aleksandra020300235
23MPT 23/16Petrović Marta  120 125

 

Konačni rezultati ispita 17.09.2017. 

RBIndeksIme i prezimeAVK1VK2PK1PK2UkupnoOcena
1Epifanić JelenaIT 84/165151530309510

Konačni rezultati ispita 08.09.2017. 

Eventualne greške prijaviti na mail ddobrilo@tfzr.rs najkasnije do petka 13.09.2017. do 12:00h.

RB

IndeksPrezime i imeKV1KV2KP1KP2AKUkupnoOcena
1IT 17/14Siker Nikola0018120305
2IT 1/15Mitrović Marko15151735556
3IT 6/15Jašić Aleksandar1020332589610
4IT 14/15Aksentijević Antonela90100726ND
5IT 22/15Drakulić Dimitrije01523100485
6IT 27/15Kerkez Dragan0020181395
7IT 46/15Kukin Marko108158748ND
8IT 47/15Svirčev Boris0018133345
9IT 48/15Caran Aleksandar005016ND
10IT 49/15Karvak Atila10201555556
11IT 53/15Kratohvil Mario000000ND
12IT 74/15Krudulj Marko000000ND
13IT 75/15Bežanović Nebojša003063395
14IT 77/15Zubac Jelena102016127657
15IT 78/15Pavlović Branka000000ND
16IT 85/16Anđelov Miloš71523191657
17MT 15/14Trkulja Danijel0021140355
18PT 2/14Branisavljević Nebojša705246425
19PT 4/14Bavarčić Miodrag0003255
20PT 5/14Bečejski Aleksandar81020220606
21PT 6/14Merća Jovan7151602405
22PT 7/14Radović Anja32020141067ND
23MPT 29/16Petrović Marta000000ND
24MPT 8/16Pudarić Radomir0024238556
25MBI 23/16Jokšić Žarko0202062485
26MBI 24/16Bakić Alekandra000000ND


Rezultati ispita

 

РБИндексИме и презимеУД/АКВK1ВК2/ТИПК1ПК2Укупно
1MT 14/14Вицо Вукашин65 10252571
2MT 7/14Надоба Дејан7620182677


Konačni rezultati ispita 14.07.2017. 

Eventualne greške prijaviti na mail ddobrilo@tfzr.rs najkasnije do petka 14.07.2017. do 18:00h.

RBBr. indeksaPrezimeImeAVK1VK2PK1PK2UkOcena
1IT 19/14SmiljanićMarko6105171755ND
2IT 31/14NikolićMarina01010918475
3IT 1/15MitrovićMarko     0ND
4it 2/15IsanovićSanjin1010202427919
5IT 6/15JašićAleksandar     0ND
6IT 22/15DrakulićDimitrije     0ND
7IT 27/15KerkezDragan     0ND
8IT 35/15NikolićDragana9102026309510
9IT 37/15TomićNemanja     0ND
10IT 39/15KobiljskiStefan9102028289510
11IT 40/15BorčićDragana8820247677
12IT 43/15MršićTijana     0ND
13IT 46/15KukinMarko7108158485
14IT 47/15SvirčevBoris3001813345
15IT 49/15KarvakAtila     0ND
16IT 50/15StanimirovMilica6002425556
17IT 51/15ButkovićMarko57152317677
18IT 58/15RadićDušan210 252259ND
19IT 61/15RajkovićNemanja     0ND
20IT 62/15BajićUglješa54151914576
21IT 63/15PetkovićMarko710201119677
22IT 64/15KiraljTara     0ND
23IT 71/15KalanjNikola     0ND
24IT 75/15BežanovićNebojša78 174365
25IT 77/15ZubacJelena     0ND
26IT 85/16AnđelovMiloš07151314495
27MT 15/14TrkuljaDanijel000910195
28PT 5/14BečejskiAleksandar     0ND
29MPT 32/16JankulovOliver81015239657
30MPT 30/16ŽigićZoran6003019556
31MPT 27/16PopovićJovan72 1927556
32MPT 1/16StevanovDušan53 2522556
33MBI 2/16MilićevBojan810 1825616
34MBI 23/16JokšićŽarko2 20126405
35IT 80/16AntonijevićMiloš7002424556
36PT 14/16BerčegEvgenije710170034

ND

Konačni rezultati ispita 23.06.2017. 

Eventualne greške prijaviti na mail ddobrilo@tfzr.rs najkasnije do utorka 04.07.2017. do 12:00h.

Рачунарске мреже

Досије

Презиме и име

Бодови

Оцена

IT 15/15

Адамов Јелена

85

9

IT 44/15

Ајдуковић Дуња

99

10

IT 57/15

Алексић Марко

79

8

IT 85/16

Анђелов Милош

34

5

IT 60/15

Аслански Снежана

85

9

IT 59/15

Бабин Дејан

80

8

IT 66/15

Бабић Иван

75

8

IT 62/15

Бајић Угљеша

42

5

IT 73/15

Бечејски Дарио

80

8

IT 68/15

Билинац Тамара

96

10

IT 18/14

Блануша Игор

56

6

IT 37/14

Бунијевац Ивана

76

8

IT 51/15

Бутковић Марко

26

5

MPT 17/15

Вујовић Јован

56

6

IT 18/15

Гецин Горан

100

10

4/16

Делић Бојан

46

5

IT 11/15

Ђукић Јован

96

10

MT 12/14

Евђенић Немања

75

8

IT 65/15

Екреш Викторија

99

10

IT 77/15

Зубац Јелена

55

ND

IT 3/15

Илић Игор

95

10

IT 2/15

Исановић Сањин

78

ND

IT 54/15

Јањић Бојан

65

7

IT 6/15

Јашић Александар

75

ND

MBI 23/16

Јокшић Жарко

30

5

IT 71/15

Калањ Никола

43

5

IT 8/15

Каровић Владан

71

7

IT 27/15

Керкез Драган

39

5

IT 39/15

Кобиљски Стефан

85

ND

IT 13/15

Крстин Александар

85

9

MPT 19/15

Круљ Предраг

56

6

PT 1/14

Љубисављевић Марко

40

5

IT 52/15

Манасијевски Дејан

77

8

IT 38/15

Марић Александар

85

9

IT 55/15

Медић Марко

86

9

IT 23/15

Младеновић Ђорђе

79

8

IT 43/15

Мршић Тијана

67

7

IT 26/15

Мужунг Биљана

81

8

IT 4/15

Муртин Лидија

95

10

IT 34/15

Нестл Предраг

95

10

IT 35/15

Николић Драгана

75

ND

IT 25/14

Нинић Радован

61

7

MPT 19/16

Павловић Зоран

75

8

IT 7/15

Папић Стефан

85

9

IT 54/14

Паскаш Борис

86

9

IT 32/15

Попадић Владимир

95

10

27/16

Поповић Јован

33

5

IT 61/15

Рајковић Немања

66

7

IT 16/15

Симанић Марко

95

10

IT 20/15

Сич Виктор

68

7

IT 19/14

Смиљанић Марко

55

6

IT 67/15

Стамболија Милош

76

7

IT 50/15

Станимиров Милица

36

5

IT 41/15

Стојаковић Мирослав

80

8

IT 33/15

Стојанов Вања

99

10

MBI 11/16

Танасковић Драгана

75

8

IT 69/15

Ћирин Мирослав

79

8

IT 24/15

Ћорлука Лазар

85

9

IT 28/15

Ћосић Андреа

55

6

IT 45/15

Чучуковић Никола

95

10

IT 5/15

Шашић Владимир

95

10

IT 19/15

Штетин Иван

100

10

MPT 30/16

Жигић Зоран

43

5

MPT 18/16

Moхан Мануела

55

6

MPT 25/16

Костовски Игор

55

6

MPT 13/16

Ћорић Соња

68

7

MPT 1/16

Пударић Радомир

46

5

MPT 35/16

Миланко Веселинка

58

6

IT 22/14

Бесу Данко

55

6

IT 40/14

Радованчев Катарина

65

7

Evidencija Računarske mreže šk.godina 2016/2107.

Upis ocena i provera bodova za sve kandidate mogu se izvršiti u sredu 28.06.2017. u 11:00h kod doc. dr Dalibora Dobrilovića

Bodovi studenata za predmet Računarske mreže - šk. god. 2016/2017.

УД/АК - Ukupno dolasci/aktivnost

ВK1 - Kolokvijum vežbe br. 1

ВK2/TИ - Kolokvijum vežbe br. 2 / Tehnički izveštaј

ПK1 - Kolokvijum predavanja br. 1

ПK2 - Kolokvijum predavanja br. 2

Napomena: Da bi student stekao uslov za pisanje Tehničkog izveštaja, morao je biti prisutan minimum 75% na poslednjim praktičnim vežbama (poslednje 4 vežbe).
Tehnički izveštaj studenti mogu poslati zaključno sa 16.06.2017. 
Uputstvo i formu Tehničkog izveštaja možete pogledati ovde.

Ukoliko je primećena neka greška, javiti na mail: ddobrilo@tfzr.rs, doc. dr Daliboru Dobriloviću ili na nikola.petrov@tfzr.rs, MSc Nikoli Petrov