Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Računarska grafika 2


21
ЈУН
2017

Obaveštenje studentima

Preliminarni rezultati ispita 16.06.2017. su na stranici

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Odbrana seminarskih radova iz predmeta Računarska Grafika 2 održaće se u sledećim terminima:

 Sreda (14.06.2017.) - 11:00h - 12:00h

 Četvrtak (15.06.2017.) - 11:00h - 12:00h

 Petak (16.06.2017.) - posle ispita

 Doc. dr Dalibor Dobrilović

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolokvijum iz predmeta Računarska grafika 2 za Grupu IV biće održan u sledećim terminima:

ponedeljak 24.04.2017. u 9:45h - grupa IV

sreda 26.04.2017. u 13:15h - grupa V (u terminu redovne nastave)

Napomena: u grupe IV i V mogu da dođu svi studenti koji nisu do sada izašli na Kolokvijum 1. Ako se studenti koji nisu polagali Kolokvijum 1 ne pojave u nekom od ova dva termina, naknadno polaganje kolokvijuma će biti omogućeno samo u toku regularnih ispitnih rokova.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolokvijum iz predmeta Računarska grafika 2 biće održan u sledećim terminima:

ponedeljak 10.04.2017. 11:30h - grupa I (u terminu redovne nastave)

ponedeljak 10.04.2017. 15:00h - grupa II (u terminu redovne nastave)

sreda 12.04.297. 13:15h - grupa III (u terminu redovne nastave)

Raspored studenata po grupama
Napomena: studenti koji nisu raspoređeni u grupe, mogu polagati u naknadno dogovorenom terminu  

Grupa I

1IT 12/14Зрнић Александар
2IT 10/14Керкез Марко
3IT 43/14Марин Немања
4IT 6/14Мицић Бранислав
5IT 55/14Цветић Сандра
6IT 2/14Чобанов Ивана
7MBI 4/16Танасковић Драгана
8IT 5/14Авлијаш Стефан
9IT 33/14Божић Срђан
10IT 46/14Павковић Марко
11IT 50/14Прванов Марко
12IT 34/14Радованац Дејан
13IT 36/14Теркељ Давид
14IT 41/14Толмач Горан
15MBI 24/16Ракић Александра
16MBI 23/16Јокшић Жарко
17IT 37/14Бунијевац Ивана

Grupa II

18IT 14/14Добриловић Саша
19IT 32/14Јовановић Давид
20IT 48/14Ковачевић Наташа
21IT 60/14Марков Тамара
22IT 13/14Наранчић Никола
23IT 35/14Нинић Радован
24IT 24/14Ристић Стефан
25IT 31/13Тот Ласло
26IT 65/11Јевремов Владимир
27IT 20/14Крстић Драгана
28IT 52/14Радивојевић Жељко
29IT 16/14Симић Јелена
30MBI 2/16Милићев Бојан
31IT 15/11Максић Марко
32IT 59/14Вецштејн Игор
33IT 66/14Грујић Небојша
34IT 49/14

Ковач Марко

Grupa III

35IT 31/14Николић Марина
36IT 69/14Шерфезе Немања
37MBI 23/16Грујић Александра
38IT 21/14Јовановић Зорана
39IT 39/14Мандић Никола
40IT 4/14Мијаиловић Сања
41IT 23/14Миросављев Никола
42IT 26/14Петровић Теодора
43IT 40/14Радованчев Катарина
44IT 3/14Хрћан Јан
45IT 51/12Цветић Николија
18
АПР
2017

Rezultati ispita u januaru 2012

Rezultati ispita iz Računarske grafike 2 mogu se videti u sekciji Rezultati ispita.