Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Parni kotlovi


20
СЕП
2019

Rezultati ispita - Oktobar 1 2019

Rezultate ispita možete pogledati u excel fajlu ovde

21
ЈУН
2019

Rezultati ispita (pismeni deo) - Jun 2019

Rezultate pismenog dela ispita održanog 21.06.2019. godine možete videti ovde

11
ЈУН
2019

Rezultati predispitnih testova (usmeni i pismeni) održanih 03.06. i 06.06.2019 godine

Rezultati usmenog dela ispita se nalaze ovde

Rezultati predispita iz usmenog dela nalaze se ovde

28
МАЈ
2019

Rezultati drugog kolokvijuma iz pismenog dela održanog 27.05.2019.

Prezime i imeBroj indeksaOcena
Tolmač StefanMI 17/16  10-
Jović Milan MMI 3/18   8
Nedeljkov DejanMMI 8/18   910
Halai NorbertMI 1/16   5
Miljuš NikolaMI 7/16   5
Husta MartinaMI 10/16   8
Josimović MilicaMI 16/155 (I kol)
17
МАЈ
2019

Rezultati prvog kolokvijuma (ponovljenog) iz pismenog dela održanog 16.05.2019.

Ime i prezime  Broj indeksa  Ocena
Boris Nađ     MI 9/16   7
Dejan Nedeljkov    MMI 3/18   89 
Milan Jović    MMI 8/18   8
Dejan Mišić     MI 2/16   5
24
АПР
2019

Rezultati prvog kolokvijuma (usmeni deo) održanog 22.04.2019.

  Ime i prezime   Broj indeksa  Ocena 
  Stefan Tolmač   MI 17/16   10
  Martina Husta   MI 10/16  9-10
   Norbert Halai   MI 1/16   5-6
     Boris Nađ   MI 9/16    5
08
АПР
2019

Rezultati prvog kolokvijuma održanog 08.04.2019.

  Ime i prezime  Broj indeksa  Ocena 
  Stefan Tolmač    MI 17/16   10
  Martina Husta   MI 10/16   10
   Miljuš Nikola    MI 7/16    6-
   Norbert Halai       MI 1/16    6-
     Boris Nađ    MI 9/16    5
09
АПР
2019

Rezultati ispita - Oktobar 1

Rezultate ispita mozete pogledati u ovom fajlu link (.xls)

09
АПР
2019

Rezultati ispita - Septembar 1

Rezultate možete skinuti ovde (.xml fajl)

Bodovi iz zadataka - predispitni poeni (okvirno): 24-6, 28-7, 32-8, 36-9, 40-10

Bodovi iz teorije - poeni sa ispita (okvirno): 30-6, 35-7, 40-8, 45-9, 50-10

09
АПР
2019

Rezultati pismenog dela ispita održanog 7.9.2018. - Septembar 1

Prezime i imeBroj indeksaOcena
Berček StefanMI 3/1510 (II kol)
Bicok Ivana  MI 20/156
Bašagić LauraMI 4/155
Jelisavac LeaMI 7/155
Smolović DaniloMI 8/155




09
АПР
2019

Rezultati pismenog dela ispita održanog 15.6.2018. - Jun

 Prezime i ime

  Broj indeksa  Ocena
 Smolović Danilo   MI 8/155
 Kanački Snežana     MI 38/155
 Bicok Ivana  MI 20/155
 Berček Stefan  MI 3/155 (II kol)
 Slavić Nemanja   MI 12/15   8(II kol)   
09
АПР
2019

Rezultati ispita - Jul 2018

Ovde možete pogledati rezultate ispita Parni kotlovi II Parni kotlovi II .

 

05
ЈУН
2018

Rezultati drugog kolokvijuma održanog 4.6.2018.

II kolokvijum - Prenos toplote - 4.6.2018.

Budai Denis MI 11/15 - 10

Hodoba Stefan MI 17/15 - 10

Majstorović Nikola MI 6/15 - 10

Krstić Miloš MI 1/15 - 7