Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Metode programiranja


06
СЕП
2019

Rezultati septembarskog ispitnog roka

Rezultate možete pogledati ovde.

02
СЕП
2019

Usmeni deo ispita SEPTEMBARSKI ispitni rok

Usmeni deo ispita u septembarskom roku održaće se 05.09.2019. u 11h.

Premčevski Velibor

04
ЈУЛ
2019

Rezultati julskog ispitnog roka

Rezultate možete pogledati ovde.

01
ЈУЛ
2019

Usmeni deo ispita u JULSKOM ispitnom roku

Usmeni deo ispita održaće se u četvrtak 04.07. u 08h.

27
ЈУН
2019

Rezultati junskog ispitnog roka

Rezultate možete pogledati ovde.

20
ЈУН
2019

Promena termina USMENOG dela ispita JUN

Usmeni deo ispita u JUNSKOM ispitnom roku pomera se za utorak 25. u 16h.

17
ЈУН
2019

Usmeni deo ispita JUN

Usmeni deo ispita u JUNSKOM ispitnom roku održaće se:

20.06. u 15h

03
ЈУН
2019

Drugi kolokvijum (smer: SI)

 

Drugi kolokvijum održaće se u utorak 4.6.2019. sa početkom u 12h.

Predmetni asistent,

Novak Simić

01
АПР
2019

Usmeni deo ispita APRILSKI ispitni rok

Usmeni deo ispita odžaće se u sredu 03.03.2019. u 11:00h.

Predmetni asistent
Premčevski Velibor

27
МАР
2019

Prvi kolokvijum (smer: SI)

 

Prvi kolovijum održaće se u petak 29.03.2019. sa početkom u 08h.

Predmetni asistent,

Novak Simić

25
МАР
2019

Kolokvijum

Prvi kolovijum održaće se u četvrtak 28.03.2019. sa početkom u 15:00h.

Premčevski Velibor

06
СЕП
2018

Usmeni deo ispita SEPTEMBARSKI ispitni rok

Termin održavanja usmenog dela ispita u septembarski ispitnom roku je 09.09.2018. u 15:30h

03
ЈУЛ
2018

Usmeni deo ispita JULSKI ispitni rok

Termin održavanja usmenog dela ispita u julskom ispitnom roku je 04.07.2018. u 10h

20
СЕП
2017

Rezultati oktobarskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita održanog u utorak 19.9.2017. Usmeni deo će biti održan u nedelju 24.09.2017. u 09:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo.

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

20
СЕП
2017

Rezultati drugog oktobraskog ispitnog roka

Studenti koji su položili ispit iz Metoda programiranja u drugom roku koji je bio održan u nedelju 17.9. su ostvarili sledeće rezultate:

Petar Cvijetinović IT83/12 - 6 (55 bodova)

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

31
АВГ
2017

Rezultati septembarskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 29.8.2017. Usmeni deo biće održan u sredu 6.9.2017 u 08:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

15
ЈУН
2017

Rezultati junskog ispitnog roka (kolokvijumi + zadaci)

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 13.6.2017. Usmeni deo biće održan u nedelju 18.6.2017 u 09:00h.

Studenti koji imaju pravu da izađu na usmeni deo su svi oni koji imaju 25 ili više bodova i urađena oba kolokvijuma, kao i pismeni deo

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

07
ЈУЛ
2017

Rezultati julskog ispitnog roka

Izašli su rezultati ispita odražanog u utorak 04.07.2017

Svi studenti, koji su ostvarili minimum 25 bodova, pritom ni u jednoj rubrici nemaju 0, stekli su pravo da izađu na usmeni deo ispita koji će biti održan u nedelju 09.07.2017. u 10:15h.

Nebojša Tatomirov
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs



08
ЈУН
2017

Termin održavanja drugog kolokvijuma iz Metoda programiranja

Drugi kolokvijum iz predmeta Metode programiranja biće održan u ponedeljak 12. juna: 

I grupa (IT) - 09:00h
II grupa (SI) - 10:00h 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs

17
МАЈ
2017

Ispit za studente koji putuju u Ameriku

Ispit iz predmeta Metode programiranja za sve studente koji putuju u Ameriku, biće održan u četvrtak u 10h.


Studenti koji su se javili predmetnom asistentu i obavestili ga o putovanju su:
1. Igor Vecštejn IT59/14
2. Željko Radivojević IT52/14
3. Nemanja Marin IT43/14
4. Aleksandar Zrnić IT12/14
5. Marko Kerkez IT10/14
6. Jelena Simić IT16/14
7. Marko Pavković IT46/14
8. Nemanja Zurković IT20/14
9. Zorana Jovanović IT21/14
10. Dejan Radovanac IT34/14
11. Strahinja Đurić PT12/14 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs 

27
АПР
2017

Termin održavanja prvog kolokvijuma

Prvi kolokvijum iz predmeta Metode programiranja biće održan u petak 5.maja: 

I grupa - 09:00h
II grupa - 10:00h 

Tatomirov Nebojša
nebojsa.tatomirov@tfzr.rs