Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Instrumentacije


24
СЕП
2012

Rezultati ispita septembar II 2012

INSTRUMENTACIJE

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012.

 

1. Radulović Nemanja II 14-11                                              6(šest)

2. Grujić Igor II 21-20                                                          6(šest)

3. Radulović Stevan II 13-11                                                 usmeni

4. Gardinovački Nemanja II 11-11                                         5(pet)

5. Zečar Mladen                                                                  5(pet)

6. Marković Aleksandar II 1-11                                             5(pet)

7. Tošić Radoš II 18-11                                                        5(pet)

8. Vasić Miodrag II 49-11                                                      5(pet)

9. Zekanović V.  25-11                                                          5(pet)

10. Adamov Marko 10-09-03                                                 5(pet)

 

 

 

MEHATRONIČKI SISTEMI

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012

 

1. Stanojlović Pantelija 8-08-05                                              7(sedam)

2. Kiš Robert 66-05-05                                                           6(šest)

3. Glišović Gorica 48-06.05                                                       usmeni

 

 

 

AUTOMATIKA I ROBOTIKA

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012

 

1. Petrović Nikola 2-10-13                                                      usmeni

2. Krnić Aleksandar 25-10-13                                                  usmeni

 

 

TEORIJA SISTEMA

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012

 

1. Simić Goran 56-09-10                                                         7(sedam)

2. Zorebić Damir                                                                     5(pet)

 

 

 

Doc. Dr. Vladimir Šinik, dipl.el.inž.

 

MERNE TEHNOLOGIJE

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012

 

1. Lović Dejan 66-10-03                                                         6(šest)

 

 

 

 

ODRŽIVI RAZVOJ

Rezultati pismenog dela ispita održanog 17.09.2012

 

1. Radisavljević Katarina 31-07-05                                           usmeni

2. Konić Dušan II 12-11                                                         usmeni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doc. Dr. Vladimir Šinik, dipl.el.inž.