Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Baze podataka 1


04
ДЕЦ
2018

Termin održavanja 1. kolokvijuma (IZŽS)

Obaveštavaju se studenti smera INŽENJERSTVA ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE  da će se prvi kolokvijum iz predmeta BAZE PODATAKA 1 održati u četvrtak 13.12.2018. godine, od 11.30 do 13.30 časova.

Predmetni asistent,

Siniša Mihajlović

25
НОВ
2018

Termin održavanja 1. kolokvijuma

Obaveštavaju se studenti smerova INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - INŽENJERSTVOINFORMACIONE TEHNOLOGIJE - SOFTVERSKO INŽENJERSTVOINFORMACIONE TEHNOLOGIJE U OBRAZOVANJU, MENADŽMENT INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA da će se prvi kolokvijum iz predmeta BAZE PODATAKA 1 održati u četvrtak 13.12.2018. godine, u velikom amfiteatru u terminu od 17.00 do 19.00 časova.

Dr Kazi Zoltan

03
ОКТ
2018

Резултати испита Базе података 1 од 03.10.2018.

Испит Базе података 1 су положили: Царан Александар оцена 8, и Караџин Вук, оцена 7.

Проф. др Биљана Радуловић

26
СЕП
2018

Резултати испита Базе података 1 од 26.09.2018.

Rezultate ispita Baze podataka 1 od 26.09.2018. možete pogledati ovde link

Po Pravilniku o polaganju ispita i Akreditacionim odredbama student izlazi na završni deo ispita nakon što ima minimalno 35 bodova od zadataka, to jest, praktičnog dela ispita.

Studenti se ne pridžavaju toga pravila i ne mogu da polože ispit.

Upis ocena u indekse:četvrtak 27.09.2018. u 12,30.

Prof. dr Biljana Radulović

06
СЕП
2018

Rezultati Baze podataka 1 od 05.09.2018.

Rezultate ispita Baze podataka 1 od 05.09.2018. možete videti ovde link

Upis ocena u indekse: petak 07.09.2018. u 8 časova i sreda 12.09.2018. u 9 časova.

Prof. dr Biljana Radulović

04
СЕП
2018

Резултати Базе података 1 од 02.09.2018.

Испит Базе података 1 од 02.09.2018. је положио Никола Вучетић са оценом 8 (осам).

Проф. др Биљана Радуловић

12
ЈУЛ
2018

Резултати испита од 11.7.2018.

Резултате испита Базa података 1 од 11.07.2018. можете преузети на линку.

Проф. др Биљана Радуловић

22
ЈУН
2018

Резултати испита Базе података 1 од 20.06.2018.

Резултате испита Базе података 1 од 20.06.2018. можете преузети на link

Упис оцена у индексе: среда 27.06.2018. у 12 часова, недеља 01.07.2018. у 13,45, четвртак 05.07.2018. у 9 часова.

Проф. др Биљана Радуловић

20
АПР
2018

Резултати испита Базе података 1 од 18.04.2018.

Резултате испита Базе података 1 од 18.04.2018. можете преузети link

Упис оцена у индексе: уторак 24.04.2018. у 9,45 и среда 25.04.2018. у 14 часова.

Проф. др Биљана Радуловић

11
ФЕБ
2018

Резултати испита Базе података 1 од 07.02.2018.

Резултате испита можете погледати овде link

Упис оцена у индексе у среду 14.02.2018. у 10 часова у кабинету број 25, као и онога дана када буду часови наставе Базе података 2 у летњем семестру.

Проф. др Биљана Радуловић

25
ЈАН
2018

Rezultati 2. kolokvijuma

Rezultate drugog kolokvijuma školske 2017/2018. godine možete pogledati i preuzeti sa linka BP1 Kolokvijum 2 2017/2018 (Informacione tehnologije inženjerstvo, IT - softversko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Informatika i tehnika u obrazovanju, Menadžment IT)

Dr Kazi Zoltan

12
ЈАН
2018

Termin održavanja 2. kolokvijuma i grupe

Obaveštavaju se studenti da će se drugi kolokvijum iz predmeta BAZE PODATAKA 1 održati od 15.1.2018. do 19.1.2018. godine, u učionicama 29 i 106 u sledećim terminima:

INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - INŽENJERSTVO, ponedeljak, 15.1.2018., učionica 29, 14.15-15.45:

  1. Arsenac Bojan IT 23/16
  2. Begenušić Marko IT 48/16
  3. Beljin Stefan IT 72/16
  4. Čuli Nebojša IT 59/16
  5. Ćurčić Dejan IT 23/16
  6. Đukanović Marko IT 21/16
  7. Janjić Marko IT 17/16
  8. Karas Andrej IT 3/16
  9. Krčmarov Marko IT 34/16
  10. Kovačević Marko IT 58/16
  11. Kulman Emilija IT 39/16
  12. Marjanov Aleksa IT 20/16
  13. Miloradović Nikola IT 43/16
  14. Sovilj Una IT 15/16
  15. Miškov Miloš IT 45/16
  16. Putnik Aleksa IT 38/16
  17. Radović Katarina IT 4/16
  18. Rodić Jelena IT 5/16
  19. Sekulić Vojislav IT 55/16
  20. Škundrić Milan IT 67/16
  21. Štrbac David IT 53/16
  22. Vesić Vladimir IT 22/16
  23. Vezmar Jovana IT 35/16
  24. Votipka Matija IT 44/16
  25. Živanov Svetlana IT 33/16
  26. Zorić Jelena IT 62/16

INŽENJERSTVO ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE, ponedeljak, 15.1.2018., učionica 29, 16.00-17.30:

  1. Biga Bojana IZ 27/15
  2. Čabrilo Jelena IZ 16/15
  3. Haladi Nikoleta IZ 23/15
  4. Isakov Katarina IZ 1/15
  5. Jolić Aleksandra IZ 19/15
  6. Kalmar Leontina IZ 18/15
  7. Manjulov Maša IZ 17/15
  8. Mojin Nemanja IZ 5/15
  9. Pavković Dunja IZ 13/15
  10. Pinćer Sebastian IZ 4/15
  11. Popov Danijela IZ 22/15
  12. Povolni Ivana IZ 21/15
  13. Terečik Eleonora IZ 7/15
  14. Todorov Milica IZ 28/15
  15. Pavković Dunja IZ 13/15
  16. Radovančev Jovana IZ 11/15
  17. Bojinović Jovan IZ 2/15
  18. Kečan Slobodan IZ 7/14
  19. Ljuština Jovana IZ 14/15

SOFTVERSKO NŽENJERSTVO, ponedeljak, 15.1.2018., učionica 29, 17.45-19.15:

  1. Andrejić Mia SI 34/17
  2. Belić Miljana SI 9/17                                         
  3. Bengin Veselin SI 8/17                                     
  4. Bobinac Nikola SI 18/17                                   
  5. Ćorluka Milica SI 38/17                                    
  6. Dodig Nikola SI 25/17                                       
  7. Đorđević Filip SI 15/17                                     
  8. Golubov Jelena SI 35/17                                 
  9. Ljutić Dejan SI 7/17                                           
  10. Maksić Luka SI 26/17                                        
  11. Maran Adam SI 36/17                                      
  12. Milovanov Aleksa SI 24/17                             
  13. Milutinović Lara SI 29/17                                 
  14. Momčilović Lazar SI 27/17                              
  15. Nedić Milan SI 2/12                                           
  16. Obradović Nemanja SI 14/17                        
  17. Okuka Sonja SI 13/7                                         
  18. Prokin David SI 17/17                                       
  19. Protić Nikola SI 33/17                                       
  20. Putić Strahinja SI 32/17                                   
  21. Rajić Davor SI 22/17                                          
  22. Šojić Bogoljub SI 31/17
  23. Sovilj Ivana SI 10/17
  24. Stojanov Marko SI 19/17
  25. Svilarov Nemanja SI 28/17
  26. Vukelja Radmila SI 3/17
  27. Zuber Igor SI 11/17

INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - INŽENJERSTVO, sreda, 17.1.2018., učionica 106, 9.45-11.15:

  1. Drobnjak Bojana IT 12/16
  2. Felbab Srđan IT 1/16
  3. Karađenov Ines IT 54/16
  4. Majkić Nikola IT 12/15
  5. Marković Jovana IT 7/16
  6. Metikoš Milica IT 28/16
  7. Ostojić Slađan IT 31/16
  8. Pena Nikola IT 8/16
  9. Petrović Anica IT 6/16
  10. Ratković Nemanja IT 64/16
  11. Savićić Nebojša IT 41/16
  12. Sekulić Ivan IT 2/16
  13. Škrbić Nikolija IT 46/16
  14. Stoja Igor IT 57/16
  15. Tamamović Nikola IT 31/15
  16. Tošić Ivan IT 26/16
  17. Vidić Srđan IT 60/16
  18. Kovačev Dario IT 18/16
  19. Kovačević Stevan IT 9/16
  20. Zrnić Stefan IT 49/16
  21. Trivunović Dražen MT 3/16

INFORMACIONE TEHNOLOGIJE U OBRAZOVANJU, MENADŽMENT INFORMACIONIH TEHNOLOGIJA, petak, 19.1.2018., učionica 29, 17.00-18.30:

  1. Čolić Miloš MT 12/16
  2. Subotički Dejan MT 1/16
  3. Stankov Bojan MT 10/16
  4. Matić David MT 9/16
  5. Maksimović Marko MT 13/16
  6. Andrić Radovan MT 2/16
  7. Andrić Kristian MT 14/16
  8. Perišić Goran MT 6/16
  9. Majstorović Milana PT 1/16
  10. Nikolić Radmila PT 8/16
  11. Stanojević David PT 4/16
  12. Stojkov Andrej PT 3/16
  13. Zamurović Rastko PT 6/16
  14. Kusalo Tamara PT 11/16
  15. Karadžin Vuk PT 11/16
  16. Dragan Paskaš PT 15/17
  17. Mihajlović Filip PT 5/16
  18. Vukadinović Aleksandar PT 2/16
  19. Sudarski Jovan PT 7/16
  20. Radović Anja PT 7/14
  21. Ivković Jovana IT 47/16
  22. Kovač Željko IT 16/16
  23. Šibul Branislav
  24. Vučetić Nikola

INFORMACIONE TEHNOLOGIJE - INŽENJERSTVO I SOFTVERSKO INŽENJERSTVO, petak, 19.1.2018., učionica 29, 18.30-20.00:

  1. Babić Bojan SI 12/17
  2. Bojer Eduardo Eugen SI 6/17
  3. Dražić Radomir SI 16/17
  4. Filipović Jelena SI 21/17
  5. Grčić Filip SI 37/17
  6. Kaurin Marko SI 20/17
  7. Kesić Vukašin SI 1/17
  8. Pavlović Igor SI 19/17
  9. Petrović Miloš SI 39/17
  10. Radonić Lslo Junior SI 30/17
  11. Šakić Aleksa SI 23/17                                        
  12. Todorović Lazar SI 4/17                                   
  13. Tornjanski Ivana SI 5/17
  14. Ninčić Luka IT 27/16
  15. Savić Đorđe IT 34/16
  16. Momirović Miroslav IT 68/16
  17. Đaković Dejan IT 19/16
  18. Milićević Milica IT 11/16
  19. Savić Nemanja IT 61/16

Napomena: ukoliko neko slučajno nije raspoređen potrebno je da se javi predmetnom asistentu! 

Predmetni asistent

Dr Kazi Zoltan

27
ДЕЦ
2017

Rezultati kolokvijuma

Rezultate prvog kolokvijuma školske 2017/2018. godine možete pogledati i preuzeti sa linka BP1 Kolokvijum 1 2017/2018 (Informacione tehnologije, Menadžment informacionih tehnologija, Softversko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Informatika i tehnika u obrazovanju)

Predmetni asistent

Dr Kazi Zoltan

04
ОКТ
2017

Rezultati ispita od 4.10.2017

Rezultati ispita:

Marko Krudulj 8

Predmetni nastavnik

Prof.dr Biljana Radulović

07
СЕП
2017

Резултати испита Базе података 1 од 06.09.2017.

Испит нико није положио.

Проф. др Биљана Радуловић

23
ЈУН
2017

Резултати испита Базе података 1 од 22.06.2017.

Испит Базе података 1 од 22.06.2017. је положио Угљеша Бајић, број бодова 78 оцена 8.

Проф. др Биљана Радуловић

23
ЈУН
2017

Rezultati ispita od 8.2.2017.

Rezultate ispita iz Baza podataka 1, održanog 8.2.2017. možete pogledati na stranici REZULTATI ISPITA.