Универзитет у Новом Саду Технички Факултет "Михајло Пупин" Зрењанин

Distribuirani softverski sistemi


19
СЕП
2020

Резултати колоквијума рађеног на испиту 14.09.2020. i 19.09.2020. - ОКТОБАР

 

СИ 27/17  Лазар Момчиловић  36 

 

СИ 32/17  Страхиња Путић   55

СИ 38/17  Милица Ћорлука   39

31
АВГ
2020

Резултати колоквијума рађеног на испиту 31.08.2020. - септембарски рок

Redni brBr. indeksaPrezimeImebodovi
1SI 8/16ZagoracStefan30
2SI 15/16LabovićMladen38
3SI 19/17StojanovMarko36
4SI 23/17CakićAleksa36
5SI 24/17MilovanovAleksa48
6SI 37/17GrčićFilip49
29
ЈУН
2020

Резултати колоквијума рађеног на испиту 29.06.2020. - јулски рок

индексИмепрезимебодови
SI 03/17 Радмила Вукеља53
SI 28/17 Немања Свиларов51
SI 36/17 Адам Маран54
SI 38/17 Милица Ћорлука12

 

15
ЈУН
2020

Резултати колоквијума рађеног на испиту 15.06.2020. - јунски рок

индексИмепрезимебодови
SI 36/16  Страхиња  Слијепчевић22
SI 8/17  Веселин  Бенгин22
SI 09/17  Миљана  Белић54
SI 12/17  Бојан  Бабић48
SI 16/17  Радомир  Дражић46
SI 22/17  Давор  Рајић54
SI 31/17  Богољуб  Шојић58
04
ЈУН
2020

Резултати првог колоквијума одржаног 02.06.2020. године

 

ДосијеПрезиме  ИмеПитање 1Питање 2Питање 3Питање 4Питање 5УКУПНО(60)
SI 02/17МиланНедић3916827
SI 04/17ЛазарТодоровић812381041
SI 05/17ИванаТорњански7125121248
SI 07/17ДејанЉутић5126101043
SI 09/17МиљанаБелић7961023
SI 10/17ИванаСовиљ412661038
SI 11/17ИгорЗубер12126121254
SI 12/17БојанБабић512371037
SI 13/17СоњаОкука710271238
SI 15/17ФилипЂорђевић310511029
SI 16/17РадомирДражић412021028
SI 19/17МаркоСтојанов101238336
SI 22/17ДаворРајић710321032
SI 27/17ЛазарМомчиловић620008
SI 28/17Немања Свиларов712261037
SI 29/17ЛараМилутиновић8125101247
SI 31/17БогољубШојић412381239
SI 33/17НиколаПротић41248937
SI 34/17МиаАндрејић71238030
SI 39/17МилошПетровић9126121251
SI 32/16ДушанГојков47571235

Напомена: Студенти, чије се име не налази на списку, а радили су колоквијум немају освојене бодове

16
СЕП
2019

Резултати писменог дела испита одржаног 16.9.2019. године

 

ИндексПрезиме и имеБодови
SI 33/16Ерцег Данило33
SI 27/16Кићескулов Мирослав35
SI 2/16Мадарас Сучу Емануел34
SI 16/16Фодор Оскар34

Резултати предиспитних обавеза за школску годину 2018-2019

 

ИндексПрезиме и имеТеоријски КолПрактични КолУКУПНО
SI 22/16Агбаба Илија000
SI 3/16Бабић Милица01010
SI 18/16Богуновић Максим24024
SI 26/16Варга Роберт077
SI 37/16Васић Милана202
SI 25/16Влајић Владимир27027
SI 7/16Вукмановић Божидар30737
SI 34/16Вукомановић-Гајин Драгана37037
SI 10/16Грубишић Алекса25025
SI 1/16Данилов Сања401555
SI 28/16Долхаи Доротеа000
SI 6/16Дураковић Милорад231437
SI 33/16Ерцег Данило13922
SI 8/16Загорац Стефан246
SI 21/16Јованов Никола29029
SI 4/16Каламин Михал Кристиан402060
SI 38/16Рудић Бојан000
SI 19/16Свирчев Николија303
SI 20/16Стевић Цветко301242
SI 17/16Тасић Ана36036
SI 24/16Турудија Никола261339
SI 16/16Фодор Оскар000
SI 23/16Циндрић Немања272047
SI 12/16Шеварика Милан01414